Aenean hendrerit ante sed turpis interdum consequat. Proin eleifend nulla! In molestie nibh at ipsum maximus, tristique congue lacus ultrices. Pellentesque non risus urna. Curabitur hendrerit convallis euismod.

Nam id libero quis metus tincidunt aliquet. In molestie nibh at ipsum maximus, tristique congue lacus ultrices. Pellentesque non risus urna. Curabitur hendrerit convallis euismod.

Anna White
Investor

Mauris rhoncus est eget efficitur consequat. Praesent tempus suscipit ante, eu egestas orci porttitor interdum. Integer luctus, leo porta lacinia convallis, diam purus finibus lectus, ut rutrum quam velit id orci. Aenean hendrerit ante sed turpis interdum consequat. Proin eleifend nulla!

Tiffany White
Business Owner

Koçluk varlığına bir adım attım ve hayatıma katabileceğim bir bakış açısı edindim. Tüm modüller çok eğlenceli ve bilgi açısından tatmin edici şekilde tasarlanmıştı. Koçluğun bir meslek olarak yanımda olabileceğini ve şu an ki profesyonel alanım olan eğitimciliğime katkıda bulunduğunu belirtmeliyim.

Kübra ÖZTÜRK
T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı - Sosyal Güvenlik Eğitim Uzmanı

Eğitim sürecinde tanıştığım İçsel Oyun, kişisel sınırlarımı nasıl aşabileceğim konusunda çok değerli ipuçları verdi. İçsel Oyundan aldığım taktikleri kullanarak sadece hobi olarak spor yapan biriyken 30 Ağustos 2016 tarihindeki Çanakkale Boğazı yüzme yarışlarına katılabilecek duruma geldim ve 6,5 km’lik parkuru tamamladım.

Hasan DUGAN
İç Kontrolör

Koçluğun bilimine ilişkin farklı teknik ve modelleri, birçok farklı sosyal bilimci tarafından kaleme alınmış teori ve deneyimleri öğrenme şansımız oldu. Eğitmenlerimiz, sadece engin bilgileri ile değil, dostane yaklaşımları, kişisel deneyimlerine ilişkin aktardıkları değerli bilgiler ve tüm eğitim sürecini eğlenceli hale getiren üsluplarıyla da harikalardı!

Çiğdem Eren KİZİROĞLU
Kurumsal İletişim Müdürü Türkiye Müteahhitler Birliği

Koçluğun bilimine, sanatına ve kalbine dair müthiş paylaşımlar oldu ve çok öğreticiydi.

Ben hem bir eğitimci hem de bir öğrenici olarak bilginin gücüne inanırım. Bir eğitimdeki bilgi ve uygulama kısımlarının doğru kurgulanması ve uygulanması hem zor hem de yetkinlik ister. İlk defa, aldığım bir eğitimde bu ikisi arasındaki uyum mükemmeldi.

C. Güliz BOZDEMİR
T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı - Sosyal Güvenlik Eğitim Uzmanı

Bana kim olduğumu gösterdi.

Yaşam Koçluğu, bana kim olduğumu gösterdi. Bana sunulan hayatın hangi noktasında etkili olabileceğimi, değer ve yeteneklerimin fakına vararak yaptıklarımdan zevk duymam konusunda en önemli etken oldu. İş ve Sosyal yaşamımda kendimi en iyi şekilde ifade etmemi sağladı. Hayatımda beklenmedik durumlarda nasıl başa çıkabileceğim konusunda yol haritası oldu.

Esra Benan OKTAY
Bilgisayar Mühendisi

Koçluk hakkında bildiğimiz aslında tahminden ibaret.

Koçluk hakkında bildiğimiz ve öngördüğümüz birçok şey aslında tahminden ibaret. Birbirine karışan danışmanlık, koçluk, mentörlük kavramları 212 Derecenin 1 derece etkisiyle tam yerine kalıcı olarak oturuyor. Eğitimde kazanılan ileri yetkinlikler, iç potansiyelinizi maximize ettiğiniz ve aynı ilhamı diğer kişilere kazandırabildiğiniz, önyargılardan uzak, uygulanabilir bir ortam kazandırıyor.

Özgür ARDA
Satış ve İş Geliştirme Derneği Başkanı

‘’Koçluk yöntemlerini derhal kendime uygulayarak farkındalıklarımı harekete geçireceğim. İç görü oluşturup farkındalık kazanma sayesinde güçlü yanlarım, değerlerim ve farklı bakış açıları kazanmam gelişimim adına işime yarayan en iyi şeylerden bir kaçıydı. En önemlisi de güçlü yanlarımı devreye sokuyorum gerisi kendiliğinden geliyor.”

Melih Kaya
Emlak Danışmanı

‘’Sürekli bir beyin fırtınası ve örneklerle geçen mükemmel bir eğitimdi. Kullanılan method, sistemin uygulanması, anında yardım ve tartışarak konuların işlenmesi çok etkili oldu. ‘’

Gökhan Hisarcıklılar
Doğa Rehberi

‘’Tam bir yetkinlikle hazırlanmış, doyurucu, dönüştürücü bir eğitimdi. Bu eğitimde sadece bir danışana, koçluğa dair bilgiler değil, daha fazla değişip dönüşmeye yönelik, içselleştirilmiş bilgi ve hedefler edindim. Öğrenme ve gelişimime dair işe yarayan en iyi şey farkındalık çalışmalarımda ‘’eşsizliğimi’’ fark etmek kendimi ‘’değerli’’ hissettirdi. Bu ruhunuz bitmesin, takım olarak çok iyisiniz !”

Ercan Selim Kolbakır
Doğa Rehberi

‘’Eğitimdeki katılım ve anlık uygulamalar öğrenme ve gelişimimi kolaylaştırdı. Çok eğitim aldım ama hiçbir eğitim beni bu kadar etkilemedi. Resmen hayat tarzım ve bakış açım değişti. A’dan Z’ye her şey çok etkileyiciydi. Bence; belli seviyedeki her bireyin, bu eğitimi alması şart. Kesinlikle şart!‘’

Soner Doğan
Emlak Danışmanı

”Söz kalpten çıkarsa kalbe ulaşır, dilden çıkarsa kulağı aşmaz. Kalbinizden çıkanlarla geldiğiniz için kalbimize ulaştınız. Bu program sayesinde, aktif dinlemenin, takdir etmenin ve geribildirim vermenin önemini, değişimi başlatan ilk unsurun farkındalık ve iç görü olduğunu öğrendim. Bu program bize gerekli teknik bilgiyi sağladı. Empatisi yüksek eğitmenimiz sayesinde uygulama örnekleri ile öğrendiklerimizi pekiştirdik. İlk adımım, yarın ilk koçluk randevumu oluşturmak.”

Figen Çavuşoğlu
Freelance Trainer

Fusce varius vitae elit vitae consequat. Ut imperdiet ex sed quam ultrices accumsan. Maecenas nec nulla dapibus, mollis nisi id, fringilla orci. Proin tincidunt venenatis massa, eget laoreet enim bibendum malesuada.

Matt Mond
Hotel Owner

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam id libero quis metus tincidunt aliquet. In molestie nibh at ipsum maximus, tristique congue lacus ultrices. Pellentesque non risus urna. Curabitur hendrerit convallis euismod. Nam ultrices purus vel arcu finibus, et vestibulum sapien mollis. Morbi maximus orci non tempus placerat. Proin tincidunt venenatis massa, eget laoreet enim bibendum malesuada.

Chris Matt
Hotel Investor

Magnum sit amet magna nulla. Sed tempor varius fringilla. Fusce varius vitae elit vitae consequat. Ut imperdiet ex sed quam ultrices accumsan. Maecenas nec nulla dapibus, mollis nisi id, fringilla orci.

Charles Dug
Condo Owner

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam id libero quis metus tincidunt aliquet. In molestie nibh at ipsum maximus, tristique congue lacus ultrices. Pellentesque non risus urna. Curabitur hendrerit convallis euismod. Nam ultrices purus vel arcu finibus, et vestibulum sapien mollis. Morbi maximus orci non tempus placerat. Proin tincidunt venenatis massa, eget laoreet enim bibendum malesuada.

James Page
Investor

Donec sit amet magna nulla. Sed tempor varius fringilla. Fusce varius vitae elit vitae consequat. Ut imperdiet ex sed quam ultrices accumsan. Maecenas nec nulla dapibus, mollis nisi id, fringilla orci.

Larry Smith
House Owner

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinart tellus.

Sandra Burn
Investor

” Kendimi yeniden keşfettim. Çok verimli, keyifli, bilgili bir 4 modül oldu. Koçumuzun anlatımı, oldukça sade ve anlaşılırdı. Eğitimde bol bol koçluk uygulaması yaptığımız için bu bizim öğrenmemizi kolaylaştırdı.”

Zeynep Bayram
Ankara Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı

”Kendime dair bir çok farkındalık geliştirdim. İnsanlar ile olan ilişkime, hayatıma olan katkısına hayran kaldım. Çok şey öğrendim, kendime, insanlara ve hayata dair. Beklentimin üstünde şeyler yaşadım. Çok keyifliydi, özellikle oyun kısımları çok eğlenceliydi. Her şey için çok teşekkür ederim.”

Öykü Şahin
Anadolu Üniversitesi Endüstüriyel Tasarım

Koçluk mesleği, yetkinlikleri ve uygulama alanları ile ilgili yararlı bilgiler öğrendim. Farkındalık yaratma ve hem mesleki olarak hem de özel hayatımda kullanabileceğim öngörüler edindim.

Şeyda KAYA
TURKCELL│Large Account Management │La Account Manager

Derste konuların işleniş tarzı akıcı, özet ve farklı duyulara hitap edebilmesi açısından inanılmaz etkileyiciydi. Her türlü konuda yardım ve desteğiniz sonsuz. Bunu hissetmek için, o kapıdan sadece içeri girmeniz yeterli. Evde karnım acıktığında bir şeyler bulmak için buzdolabını açma duygumun aynısını, birebir burada da yaşıyorum.

Özge OKTAY

Your Review is Important for Us!

Please complete the form below and send us your testimonial.

Submit!