Aenean hendrerit ante sed turpis interdum consequat. Proin eleifend nulla! In molestie nibh at ipsum maximus, tristique congue lacus ultrices. Pellentesque non risus urna. Curabitur hendrerit convallis euismod.

Gregor BlackwodInvestor

Nam id libero quis metus tincidunt aliquet. In molestie nibh at ipsum maximus, tristique congue lacus ultrices. Pellentesque non risus urna. Curabitur hendrerit convallis euismod.

Anna WhiteInvestor

Mauris rhoncus est eget efficitur consequat. Praesent tempus suscipit ante, eu egestas orci porttitor interdum. Integer luctus, leo porta lacinia convallis, diam purus finibus lectus, ut rutrum quam velit id orci. Aenean hendrerit ante sed turpis interdum consequat. Proin eleifend nulla!

Tiffany WhiteBusiness Owner

Koçluk varlığına bir adım attım ve hayatıma katabileceğim bir bakış açısı edindim. Tüm modüller çok eğlenceli ve bilgi açısından tatmin edici şekilde tasarlanmıştı. Koçluğun bir meslek olarak yanımda olabileceğini ve şu an ki profesyonel alanım olan eğitimciliğime katkıda bulunduğunu belirtmeliyim.

Kübra ÖZTÜRKT.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı - Sosyal Güvenlik Eğitim Uzmanı

Eğitim sürecinde tanıştığım İçsel Oyun, kişisel sınırlarımı nasıl aşabileceğim konusunda çok değerli ipuçları verdi. İçsel Oyundan aldığım taktikleri kullanarak sadece hobi olarak spor yapan biriyken 30 Ağustos 2016 tarihindeki Çanakkale Boğazı yüzme yarışlarına katılabilecek duruma geldim ve 6,5 km’lik parkuru tamamladım.

Hasan DUGANİç Kontrolör

Koçluğun bilimine ilişkin farklı teknik ve modelleri, birçok farklı sosyal bilimci tarafından kaleme alınmış teori ve deneyimleri öğrenme şansımız oldu. Eğitmenlerimiz, sadece engin bilgileri ile değil, dostane yaklaşımları, kişisel deneyimlerine ilişkin aktardıkları değerli bilgiler ve tüm eğitim sürecini eğlenceli hale getiren üsluplarıyla da harikalardı!

Çiğdem Eren KİZİROĞLUKurumsal İletişim Müdürü Türkiye Müteahhitler Birliği

Koçluğun bilimine, sanatına ve kalbine dair müthiş paylaşımlar oldu ve çok öğreticiydi.

Ben hem bir eğitimci hem de bir öğrenici olarak bilginin gücüne inanırım. Bir eğitimdeki bilgi ve uygulama kısımlarının doğru kurgulanması ve uygulanması hem zor hem de yetkinlik ister. İlk defa, aldığım bir eğitimde bu ikisi arasındaki uyum mükemmeldi.

C. Güliz BOZDEMİR T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı - Sosyal Güvenlik Eğitim Uzmanı

Bana kim olduğumu gösterdi.

Yaşam Koçluğu, bana kim olduğumu gösterdi. Bana sunulan hayatın hangi noktasında etkili olabileceğimi, değer ve yeteneklerimin fakına vararak yaptıklarımdan zevk duymam konusunda en önemli etken oldu. İş ve Sosyal yaşamımda kendimi en iyi şekilde ifade etmemi sağladı. Hayatımda beklenmedik durumlarda nasıl başa çıkabileceğim konusunda yol haritası oldu.

Esra Benan OKTAYBilgisayar Mühendisi

Koçluk hakkında bildiğimiz aslında tahminden ibaret.

Koçluk hakkında bildiğimiz ve öngördüğümüz birçok şey aslında tahminden ibaret. Birbirine karışan danışmanlık, koçluk, mentörlük kavramları 212 Derecenin 1 derece etkisiyle tam yerine kalıcı olarak oturuyor. Eğitimde kazanılan ileri yetkinlikler, iç potansiyelinizi maximize ettiğiniz ve aynı ilhamı diğer kişilere kazandırabildiğiniz, önyargılardan uzak, uygulanabilir bir ortam kazandırıyor.

Özgür ARDASatış ve İş Geliştirme Derneği Başkanı

‘’Koçluk yöntemlerini derhal kendime uygulayarak farkındalıklarımı harekete geçireceğim. İç görü oluşturup farkındalık kazanma sayesinde güçlü yanlarım, değerlerim ve farklı bakış açıları kazanmam gelişimim adına işime yarayan en iyi şeylerden bir kaçıydı. En önemlisi de güçlü yanlarımı devreye sokuyorum gerisi kendiliğinden geliyor.”

Melih KayaEmlak Danışmanı